Współpraca

POWIĘKSZ

Zostań Wolontariuszem

Miejsce, w którym dzielisz się wiedzą, umiejętnościami i pasją z innymi, a jednocześnie inwestujesz w siebie! Działasz kiedy chcesz, jak chcesz i z kim chcesz, uczysz się od innych prowadząc wspólne działania! Działasz metodą projektu, jesteś twórcą realizowanych działań, My pomagamy Tobie osiągnąć cel.

Wolontariuszami w Fundacji są uczniowie i studenci rozmaitych kierunków, z różnych szkół i uczelni na terenie całego kraju. Wolontariusze realizują zarówno działania akcyjne, własne projekty o charakterze lokalnym, jak też udzielają się w krajowych i międzynarodowych inicjatywach. Naszych wolontariuszy wyróżnia fakt, iż są twórcami i realizatorami swoich pomysłów. To oni planują, organizują oraz wykonują swoje projekty – my in tylko pomagamy!

Prowadzimy działania w obszarze animacji społeczno-kulturalnej oraz edukacji przyrodniczej do których zapraszamy wolontariuszy. Jeśli masz pomysł na realizację własnych warsztatów, wystaw, pokazów czy innych działań to jest to miejsce dla Ciebie.

Zapraszamy osoby obsługujące lub chcące się nauczyć obsługi systemów IT oraz pracy z wykorzystaniem takich narzędzi jak Drukarka 3D, ploter laserowy, frezarka cnc, lutownica, tokarka czy systemy Arduino itp. Dajemy ci możliwość zaprojektowania i skonstruowania własnych “instalacji artystycznych”. Możesz zbudować to co przyniesie Ci twoja kreatywność 🙂

Jesteśmy zarejestrowaną instytucją szkoleniową co daje ci możliwość udziału w szkoleniach i kursach zawodowych i specjalistycznych.

Kogo szukamy?

  • Uczniów (16+), studentów, absolwentów i każdej osoby która poczuła motyle poznając misję naszej Fundacji
  • Osób zaangażowanych i chcących porwać ze sobą innych tym, co robią!
  • Aktywnych, otwartych na otoczenie i szukających wyzwań ludzi z pasją, poszukujących bądź mających odwagę by znaczyć swoją ścieżkę własną barwą.

Co z tego masz?

  • Doświadczenie i umiejętności (zarządzanie projektem, czasem i zespołem)
  • Nowe znajomości i kontakty zawodowe z całej polski
  • Stawiasz pierwsze kroki w budowaniu swojej kariery
  • Dofinansowanie i ubezpieczenie w podczas trwania realizowanych projektów tak krajowych, jak i miedzynarodowych
  • Ścieżki rozwojowe – szkolenia i dostosowany do Ciebie program rozwoju

Formularz zgłoszeniowy
Staże i praktyki studenckie

Szukasz miejsca na odbycie fajnego stażu lub praktyk? Trafiłeś pod właściwy adres, czekamy na Ciebie z otwartymi ramionami! Wypełnij formularz kontaktowy i poczekaj na zaproszenie na spotkanie informacyjne. Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Partnerstwa instytucjonalne